Bestsellery
Zaproszenie ślubne "Minimal Black"
Zaproszenie ślubne "Minimal Black"
3,60 zł
szt.
Zaproszenie ślubne "Elegant Black"
Zaproszenie ślubne "Elegant Black"
4,30 zł
szt.
Winietka "Minimal Black"
Winietka "Minimal Black"
1,70 zł
szt.
Winietka "Elegant Black"
Winietka "Elegant Black"
1,70 zł
szt.
Zaproszenie ślubne "Rose"
Zaproszenie ślubne "Rose"
5,90 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak długo trzeba czekać?

Do przygotowywania projektu przechodzę dopiero po uregulowaniu płatności za zamówienie. Od momentu dokonania zakupu oczekuję na jego opłacenie przez 7 dni. Jeżeli do tego czasu nie odnotuję płatności zamówienie zostaje anulowane.

Na całkowity czas realizacji zamówienia składają się cztery etapy:

  • Czas oczekiwania na przesłanie spersonalizowanego projektu,
  • Czas oczekiwania na akceptację projektu/projektów,
  • Czas wykonania produktu,
  • Czas dostawy.

CZAS OCZEKIWANIA NA PRZESŁANIE PROJEKTU

Po zaksięgowaniu płatności, w ciągu 5 dni roboczych, prześlę Ci drogą mailową, na adres podany podczas dokonywania zamówienia, projekt do akceptacji. Do akceptacji wysyłany jest jeden projekt danego produktu w formacie PDF zawierający personalizację zgodnie z Twoim życzeniem. Pozostałe elementy zamówienia tego samego produktu wykonywane są na jego podstawie. 

 


CZAS OCZEKIWANIA NA AKCEPTACJĘ

Po przesłaniu projektu na Twój adres e-mail oczekuję na akceptację. To od Ciebie zależy jak długo będzie trwał ten proces. Jeśli zgłosisz poprawki do przesłanego pliku poprawię go i odeślę do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. W cenie produktu uwzględniono 5 darmowych poprawek. Każda kolejna jest dodatkowo płatna. Dopiero po ostatecznej akceptacji przechodzę do wykonania produktów. Od momentu akceptacji nie ma możliwości dokonywania zmian w treści i wyglądzie produktów. Samodzielnie nie zmieniam żadnych treści przesłanych przez Klienta, więc koniecznie sprawdź dokładnie wszystkie informacje zanim je do mnie prześlesz. Nie odpowiadam za błędy w produkcie wynikłe z dostarczenia nieprawidłowego tekstu czy danych.

Pamiętaj, że w przypadku zakupu kilku różnych rodzajów produktów podczas jednego zamówienia (np. winietki, zawieszki i menu) wysyłam do Ciebie odrębny projekt dla każdego z nich. Czas wykonania produktów liczony jest od następnego dnia roboczego po akceptacji wszystkich przesłanych projektów. Jeśli czas oczekiwania na akceptację jednego z projektów przedłuży się ze względu na nanoszone poprawki to czas realizacji wydłuża się dla wszystkich elementów zamówienia. 

 


CZAS WYKONANIA PRODUKTÓW

Czas wykonania produktów to 14 dni roboczych. Jest on liczony od następnego dnia roboczego po akceptacji projektu. Jest to proces długotrwały, ponieważ w tym czasie muszę dokonać personalizacji wszystkich Twoich produktów i przygotować je do wydruku. Następnie wydrukować, dodać wybrane przez Ciebie elementy i przygotować do wysyłki. Wszystkie produkty zamówione podczas jednych zakupów są wysyłane w tej samej przesyłce.

 


CZAS DOSTAWY

W kolejnym kroku przekazuję Twoje zamówienie do doręczenia za pomocą wybranej przez Ciebie opcji dostawy. Czas dostawy jest różny, w zależności od wybranej na etapie dokonywania zamówienia, formy wysyłki. Wszystkie szczegóły możesz sprawdzić tutaj.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl